UUT JA HUVITAVAT

Mänguga näitlemisele lähemale

"Mänguga näitlemisele lähemale" on uus programm, mille sisuks on arutelu teatrist üldiselt ja praktiliseks osaks läbi mängu näitlejaks olemise tunnetamine.  Loe lisaks

Lastelavastus "Sõpruse neli aastaaega"

JAANUS: Aga, Johanna! Aprillis on jüripäev ka!
JOHANNA: Mmm.. Kas see on nagu selline päev, kus kõikidele Jüridele soovitakse õnne või tähistatakse nende nimepäeva?
JAANUS: Jah, jüripäev on 23. aprillil. Jüridel on siis nimepäev ka, aga vanasti oli see taludes tähtis päev! Jüripäeval lasti loomad karjamaale, sest kevad oli kätte jõudnud - rohi tärkas ning päevad olid muutunud pikemaks. Ja näiteks oli selline komme, et põllumehed jalutasid ümber kõikide oma põldude, sest see tähendas head saaki. Lapsedki ootasid seda päeva ja mul on üks vahva mäng sellega seotud!
JOHANNA: Oh, mängime! Sul on täna nii palju ägedaid mänge olnud varuks!
JAANUS: Aga lapsed, tulge teie ka oma kohalt püsti ja mängime kõik koos!

Loe lisaks

"Kõige suurem julgus" Ülenurmel

Pilleriin: "Ja siis ma käisin veel sussi sisse vaatamas, kas päkapikud on käinud. Olidki! Tõid mulle mandariine! Ma sõin need loomulikult kohe ära! Aga tead, mis..."
Piibe: "Mis on?"
Pilleriin: "Ma käisin tegelikult päeva jooksul veel sussi sisse vaatamas, kas midagi on veel juurde toodud. Aga ei olnudki!!!"

Loe lisaks

Tere tulemast Greitiva kodulehele!

Greitiva MTÜ on loodud, et luua maailmale rohkem väärtust. Väärtust lastele, et nende aeg oleks põnevalt, loovalt ja lõbusalt sisustatud. Väärtust vanematele, et laste pidusid lihtsamini organiseerida ja oma lastele rõõmu pakkuda. Väärtust iseendale, et tegeleda kõige sellega, mis tuleb südamest.  Loe lisaks