Tere tulemast Greitiva kodulehele!

Greitiva MTÜ on loodud, et luua maailmale rohkem väärtust. Väärtust lastele, et nende aeg oleks põnevalt, loovalt ja lõbusalt sisustatud. Väärtust vanematele, et laste pidusid lihtsamini organiseerida ja oma lastele rõõmu pakkuda. Väärtust iseendale, et tegeleda kõige sellega, mis tuleb südamest. 
Lapsevanemale
Greitiva kaudu on Sul võimalus oma lapsele korraldada meeldejääv sünnipäev! Otsustame koos, kes on Sinu lapse peole parim tegelane. Mina valmistan ette kogu peo ajaks mängud, meisterdused, tegevused. Kui peo kuupäev on käes, tuleb valitud tegelane kogu vajaliku materjaliga kohale ja lõbu on laialt! :) 
Lasteaia töötajale
Kui Sa töötad lasteaias ja Sinu rühm hakkab lõpetama, et asuda kooliteele, kutsu Greitiva appi! Lasteaia lõpetamine on igale lapsele suur sündmus - üks etapp elust jääb selja taha ja järgmine ootab juba ees. Selleks, et lõpetamise päev kujuneks lõbusaks ja sisustatuks, võta minuga ühendust. Sõltuvalt laste etteastetest paneme koos kokku vahva kava ja kogu üritust tuleb Sinu poolt valitud tegelane juhtima! 
Ettevõtetele
Sul on tulemas firma suvepäevad, jõulupidu või mõni muu üritus. Sinu korraldatud üritusel on lisaks töötajatele nende pere. Selleks, et ka laste aeg saaks firmapeol sisustatud, kutsu külla Pipi, Sipsik, Rapuntsel või mõni muu vahva tegelaskuju! 

Kui Sul on mõni muu vahva idee, mis läheb Greitiva tegemistega kokku, võta julgelt ühendust. Uued ideed on alati teretulnud ja ehk sobime just meie hästi koostööd tegema! 
Järgmine
Palju õnne sünnipäevaks!

Lisa kommentaar

Email again: