TEGEVUSVALDKONNAD
Greitiva MTÜ on loodud, et luua maailmale rohkem väärtust. Väärtust lastele, et nende aeg oleks põnevalt, loovalt ja lõbusalt sisustatud. Väärtust vanematele, et laste pidusid lihtsamini organiseerida ja oma lastele rõõmu pakkuda. Väärtust iseendale, et tegeleda kõige sellega, mis tuleb südamest.

Lapsevanemale
Greitiva kaudu on Sul võimalus oma lapsele korraldada meeldejääv sünnipäev! Otsustame koos, kes on Sinu lapse peole parim tegelane. Mina valmistan ette kogu peo ajaks mängud, meisterdused, tegevused. Kui peo kuupäev on käes, tuleb valitud tegelane kogu vajaliku materjaliga kohale ja lõbu on laialt! :)

Lasteaia töötajale
Kui Sa töötad lasteaias ja Sinu rühm hakkab lõpetama, et asuda kooliteele, kutsu Greitiva appi! Lasteaia lõpetamine on igale lapsele suur sündmus - üks etapp elust jääb selja taha ja järgmine ootab juba ees. Selleks, et lõpetamise päev kujuneks lõbusaks ja sisustatuks, võta minuga ühendust. Sõltuvalt laste etteastetest paneme koos kokku vahva kava ja kogu üritust tuleb Sinu poolt valitud tegelane juhtima! 

  "Mõnikord on ju lasteaias nii, et ideed pidudeks ja üritusteks saavad otsa. Tundub, et see kõik on juba olnud. Tegelikult lapsed ju vahetuvad ja nende jaoks ei ole. Aga asju saab töötajate jaoks uueks muuta ka nii, et tuleb keegi väljastpoolt lasteaeda laste üritusele/ peole/ perepäevale mõnd rolli täitma. Kasekeses me oleme alati tahtnud väikest üllatust lastele ja peredele ning mängulist momenti ka lasteaia lõpupeole. Meie pidudel on nii mõnigi praegu tuntud tegelane üles astunud. Viimastel aastatel on appi tulnud ka Merili. Ta on teinud rolle nii üksi kui ka meie poolt valitud näitlejatega, kellest mõnda ta on peopäeval esmakordselt näinud. Kõik peod on suurepäraselt õnnestunud ja toonud elevust kõigile. Ka meile, kes me teame, et tegelane tuleb, on see alati pisut improvisatsiooniline ja äge. Lasteaia õpetajad ja juhtkond tahavad ju peopäeval särada ega paneks parema meelega Sipsiku kostüümi selga. Merili optimism ja suhtumine „pole probleemi, teeme ära!“ on sütitavad ka meile! Merili teeb erinevaid rolle, ei karda katsetada, arvestab ettepanekutega, on täpne ja kohusetundlik. Mis siis ikka, minu soovitus on - sära ise oma pidudel ja kutsu Merili lastega tegelema. Kostüümide ja tegelaste valik on päris mitmekesine. Ilusaid pidusid!
            - Maila Rajamets Valga lasteaed Kaseke direktor

Ettevõtetele
Sul on tulemas firma suvepäevad, jõulupidu või mõni muu üritus. Sinu korraldatud üritusel on lisaks töötajatele nende pere. Selleks, et ka laste aeg saaks firmapeol sisustatud, kutsu külla Pipi, Sipsik, Rapuntsel või mõni muu vahva tegelaskuju!

Kui Sul on mõni muu vahva idee, mis läheb Greitiva tegemistega kokku, võta julgelt ühendust. Uued ideed on alati teretulnud ja ehk sobime just meie hästi koostööd tegema!